Škola pro psy Conica - Psí hotel

O NÁS / historie školy pro psy CONICA


Vítáme Vás na stránkách Psí školy CONICA.

 

V dnešní době, kdy se lidé rozdělili na dva tábory, a to lidi, kteří psy milují a naopak lidi, kteří psům nemohou přijít na jméno, ať už po vlastní špatné zkušenosti, nebo za přispění mediálních kampaní vedených proti psům si myslím, že by každý majitel měl dbát na to, aby jeho psí kamarád byl slušně vychován a svému okolí nebyl na obtíž.

 

Naše psí škola se snaží vyjít vstříc všem majitelům psů, ať už jde o výstavní šampióny, nebo ty nejnerozeznatelnější voříšky, jaké si vůbec přírodní fantazie dovedla vytvořit.

 

Snažili jsme se, aby nabídka služeb naší psí školy uspokojila širokou veřejnost a tudíž každý majitel pejska si našel tu variantu výcviku, která mu bude šitá na míru. Máte-li zájem, stačí nás kontaktovat. Rádi Vám zodpovíme všechny Vaše otázky a budete-li si to moc přát, naučíme Vašeho psa třeba i zametat :-)


2013

Červenec

» opět připravujeme letní výcvikový tábor v termínu 5. 7. do 13. 7. 2013. Tábořit opět budeme v areálu kynologického cvičiště ve Starém Plzenci. Program je určtěn pro psy různých plemen i křížených, s různým stupněm již zvládnutého výcviku.

2012

Červenec

» připravili jsme letní výcvikový tábor od 29.6.2012 do 8.7.2012, areál kynologického cvičiště ve Starém Plzenci. Pro psy různých plemen i křížených, s různým stupněm již zvládnutého výcviku.

Červen

» V pondělí 25.6. jsme na našem cvičišti v Ořechu uspořádali pro děti ze základní školy Charloty Masarykové v Chuchli a mateřské školky Lohniského na Barrandově ukázku výcviku psů.

Květen

» Na středu 30. 5. jsme byli u příležitosti blížícího se Dne dětí požádáni křesťanskou základní školou a mateřskou školou Elijáš o ukázku výcviku psů

Duben

» Byli jsme požádáni o přednášku a ukázku výcviku psů u příležitosti oslav Dne Země (17.4.2012), které se konaly na Praze 11. Naší školu zastupovali dva psi, kteří jsou momentálně ve výcviku a to fena německého ovčáka Orsis a jack russel terier Baxík. Oba se velmi pěkně předvedli a naší škole udělali patřičnou reklamu, že každý pejsek bez rozdílu plemene může za každé situace výborně reagovat na dané povely.

Březen

» pro naše nejmladší členy jsme na cvičák pořídili zahradní trampolínu

2011

Prosinec

» pro naše nejvěrnější členy jsme vytiskli členský kalendář na rok 2012

Listopad

» 12.11.2011 - úspěšně proběhl 2. ročník závodu o pohár obce Ořech

Červenec

» 1.7.-10.7.2011 Letní výcvikový tábor psů v areálu kynologického cvičiště ve Starém Plzenci (Výcvik je zaměřen na stopy, poslušnost, obrany, začátečníkům budou poskytnuty veškeré základy ve všech disciplínách, pokročilí cvičili podle druhu a stupňů daných zkoušek)

Červen

» Agility marathon 2011

2010

Prosinec

» pro naše nejvěrnější členy jsme vytiskli členský kalendář na rok 2011

Červen

» Agility marathon 2010 - celodenní výcvik

2009

Prosinec

» pro naše nejvěrnější členy jsme vytiskli členský kalendář na rok 2010

Listopad

» 21.11.2009 - námi organizovaný 1. ročník závodu o pohár obce Ořech

Září

» pro uživatele naší psí školy a hotelu pro psy jsme zřídili novou službu na našich stránkách: psí E-shop

Červen

» Červnová sobota s agility (dopoledne pro začátečníky), odpoledne Agility Marathon 2009

Květen

» 27.5.2009 jsme na našem cvičišti uspořádali ukázku výcviku pro děti ze základní školy a mateřské školky z Ořechu. Děti jsou nadšení diváci a s velkým zájmem sledovaly vše, co jim naši čtyřnozí přátelé ukazovali. Nejprve viděli základní poslušnost, potom poslušnost podle velmi náročné zkoušky ZVV3, kdy se pes na posuňky plazí, štěká, sedá, lehá atd... Potom nechyběla ani obrana, kdy se děti podívaly na to, co je pes schopen udělat při obraně majetku a ochraně páníčka. Na závěr děti odměnily pejsky piškotami a jinými dobrůtkami a s pohlazením se s nimi rozloučily.

2008

Duben

» 2. 4. 2008 jsme uskutečnili ukázku výcviku psů pro děti s oční vadou v internátní škole nedaleko Náměstí míru. Předvedli jsme základní poslušnost, něco z canisterapie a potom také obranu, která je vždy na takovýchto akcích favoritem. Tentokrát však na plné čáře zvítězila canisterapie, děti měly radost z přímého kontaktu s našimi psy a my jsme měli radost, protože jsme jim to potěšení mohli dopřát. Na konec se mohli s našimi psy pomazlit všichni zúčastnění, což byla za povedeným odpolednem pěkná tečka.

Škola pro psy Conica - Psí hotel
Hlídání pejsků s ubytováním
Ke Kalinovu mlýnu
Ořech
Česká republika
Telefon: Hotel - 602 200 345 , Výcvik - 777 606 616
Hotel pro psy Darkove poukazy Kontaktujte nas